544343-TEMPUS-1-2013-1-LT-TEMPUSSMHES Number of the Grant Agreement  2013-4580/001-001

Впродовж 2015 року  Асоціація HRFORUM продовжувала реалізацію міжнародного навчального проекту Темпус  - ELITE.

За цей час було зроблено:

Проведення тренінгів для експертів Проекту. Програма заходу складалась з двох частин: психологічний тренінг (В.Міляєва, Н.Лебідь, А.Ніколов) та інструктаж щодо реалізації Проекту (С.Калашнікова).

Організація та проведення Літньої школи лідерства в межах виконання завдань Проекту на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. У ході Літньої школи було виконано такі завдання:

  • презентація авторами навчальних посібників, підготовлених в межах виконання поточних завдань проекту ELITE;
  • проходження сертифікації експертів – учасників проекту ELITE;
  • участь у відкритті Центру лідерства в Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка.

Пройдено сертифікаційний тренінг “Професійне тестування”, основна мета якого полягає у навчанні використання опитувальника 15 FQ+. Опитувальник адаптований і дозволяє вимірювати особистісні якості, інтереси і ціннісні орієнтації, що використовуються в процедурах профорієнтації, відбору та розвитку персоналу.

Тренінг був проведений Наталією Сушко – управляючим партнером компанії HRT (HR Technologies Ltd) та Юрієм Кнуровим.

Участь у міжнародному сертифікаційному тренінгу, основна мета якого полягає в розширенні можливостей учасників використання інструменту оцінки персоналу Thomas РРА (Personal Profile Analysis). Сертифікат, отриманий в результаті атестації в сфері кадрового менеджменту, підтверджує, що його власник оволодів необхідними знаннями і може використовувати Thomas РРА, вирішуючи задачі, пов’язані з управлінням персоналом (оцінка сильних сторін, аналіз обмежень, системи мотивації співробітника тощо).

Тренінг був проведений Оленою Рижковою, сертифікованим консультантом PPA, партнером Jansen Capital Management.

Feedback form